Voorstelrondje deel 4: Ontmoet Lidwien, onze vrijwilligerscoƶrdinator

Je bekijkt nu Voorstelrondje deel 4: Ontmoet Lidwien, onze vrijwilligerscoƶrdinator

Lidwien Kamp werkt al 23 jaar als werkgerelateerd coach en sinds enkele jaren ook als calamiteitenonderzoeker. Ze sloot zich in de zomer van 2023 aan bij het kernteam van Fietsmaatjes Utrecht. Momenteel helpt ze ons met zoeken naar geschikte stallingen voor de duofietsen, en is ze druk in de weer met het werven van vrijwilligers. (We zoeken nog fietsbeheerders en vrijwilligerscoƶrdinatoren! -red.) In haar vrije tijd is ze graag buiten: fietsend, wandelend, werkend in de tuin of met een goed boek. En voor een lekker etentje met goede wijn in leuk gezelschap is ze ook altijd in.

Wat is fietsgeluk voor jou?

“De vrijheid, het buitenzijn, het actief bezig zijn. En natuurlijk mooie plekjes ontdekken.
Een mooie fietsherinnering? Er zijn er zoveel. De mooiste fietsherinnering: ik kan niet kiezenā€¦”

Wat vind je de mooiste plek in Utrecht om te fietsen?

“Een fijne fietsroute in de buurt vind ik die via Groenekan, door het Noorderpark naar Maarssen en langs de Vecht weer terug. Maar het allermooiste paadje is voor mij het fietspaadje langs de Kromme Rijn.”

Waarom koos je voor Fietsmaatjes?

“Wat is er nu leuker dan mee te helpen om, voor ieder die dat wil, fietsgeluk te creĆ«ren?”

Portretfoto van Lidwien